ofirmie

Kancelaria powstała 1 listopada 1991 roku, jako jedna z pierwszych na lokalnym rynku. W naszym zawodzie doświadczenie oraz rzetelność świadczonych usług są najważniejsze.

Od października 2008 roku nową, reprezentacyjną siedzibą Kancelarii są lokale w nowo wybudowanym biurowcu przy Placu Matejki 19 w Zielonej Górze. Jest to ścisłe centrum miasta. W okolicy znajdują się urzędy: Skarbowe, Marszałkowski, Miasta, banki oraz inne instytucje. Łatwy dojazd, liczne parkingi oraz bliskość do głównych linii komunikacji miejskiej są sporym udogodnieniem zarówno dla nas, jak i naszych klientów.

Kancelaria jest największą tego typu w regionie. Zatrudnia kilkunastu starannie dobranych i doświadczonych pracowników. Regularnie przeprowadzane szkolenia gwarantują stałe podwyższanie ich kwalifikacji zawodowych oraz uaktualnianie stanu wiedzy, co przy licznych zmianach, które wprowadza ustawodawca w przepisach podatkowych, jest niezmiernie ważne.

Dzięki szerokiej kadrze kierowniczej, w skład której wchodzą: Marzena Holak, Grażyna Brandt, Elżbieta Majchrzak oraz Jadwiga Kubacka, nasza firma cechuje się dobrą organizacją pracy.

Doświadczenie połączone z innowacyjnym kierunkiem rozwoju firmy pozwala nam na obsługiwanie klientów rzetelnie z odpowiednią starannością, a równocześnie w sposób szybki oraz sprawny. Jest to możliwie dzięki m. in. również odpowiedniej polityce kadrowej nastawionej na długoletnie zatrudnienie pracowników oraz licznym inwestycjom w zakresie informatyzacji Kancelarii.

Od kilku lat staramy się torować w Urzędach ścieżkę rozwoju technologicznego, która pozwoli na lepszą oraz szybszą obsługę podatników. Sama Kancelaria korzysta obecnie z najnowszych rozwiązań technicznych, co znacznie usprawnia efektywność pracy.

Współpracujemy również z jednymi z najlepszych na lokalnym rynku kancelariami radców prawnych, dzięki czemu nasi klienci, w razie potrzeby mogą skorzystać również z usług prawniczych o szerszym zakresie.

Kancelaria w czynny sposób wspiera także zielonogórski sport tj. klub piłkarski UKP Zielona Góra oraz wielokrotnego mistrza Polski w żużlu ZKŻ Falubaz.

Projekt: SN-DESIGN, Wykonanie: Andrzej Stencel